O nas

Witamy na blogu Agencji Fotograficznej Fotopromedia

Fotopromedia z Rzeszowa to owoc pasji, zainteresowań i zdobytych umiejętności. Jako agencja wyróżniamy się zaangażowaniem i profesjonalizmem. Planując sesje zdjęciowe, współpracujemy jedynie z osobami posiadającymi uzdolnienia artystyczne i organizacyjne.

Świadczymy usługi z zakresu fotografii okolicznościowej, studyjnej oraz ślubnej. Organizujemy sesje w przepięknej rzeszowskiej scenerii, dobieramy odpowiednie stroje oraz stylizację. Pracujemy z najlepszymi specjalistami z Rzeszowa i całej Polski. Staramy się jak najlepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dbając by naszej zdjęcia były kreatywne i oryginalne.

Specjalizujemy się także w fotografii ślubnej, wykonując sesje w plenerze oraz dokonując dokumentacji fotograficznej z przygotowań do ślubu, ceremonii oraz wesela. Zapraszamy do współpracy wszystkie pary, które pragną w profesjonalny sposób uwiecznić ten ważny dzień na zdjęciach. Realizujemy fotoreportaże oraz ciekawe plenery ślubne, nie tylko na terenie Rzeszowa, ale także na obszarze całej Polski. Pary małżeńskie, które już skorzystały z naszej usługi fotoreportażu ślubnego twierdzą, że to dla nich najlepsza pamiątka z tego wspaniałego dnia. W fotografii ślubnej staramy się jak najlepiej uchwycić emocje, radość i miłość. Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie. Z nami, dzień Twojego ślubu będzie niezapomniany!

Naszym celem jest utrzymanie charakterystycznego stylu naszej pracy oraz jej jakości. W zakresie zdjęć studyjnych oraz plenerowych wykonujemy fotografie rodzinne, dziecięce, ciążowe, modelingowe itp. Dostosowujemy naszą ofertę do oczekiwań Klientów. Zdjęcia to wspaniała pamiątka, to wspomnienia, które warto podarować. W związku z tym oferujmy możliwość wykupienia sesji zdjęciowej jako prezent – idealna niespodzianka dla bliskiej osoby!

Tworząc zdjęcia reklamowe współpracujemy z wizażystami, stylistami, fryzjerami. W skutecznym działaniu pomaga nam baza fotomodelek i fotomodeli oraz baza osób z firmowego banku twarzy. Jesteśmy zespołem pełnym pasji, zaangażowania oraz energii! Nie boimy się wyzwań. Dzieląc się naszą pasją, prowadzimy kursy fotograficzne na różnych poziomach zaawansowania.

Jesteśmy firmą z Rzeszowa, jednak pracujemy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy, bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz obejrzenia portfolio!

podpis FotoProMedia