Referencje i opinie o fotografii ślubnej i zdjęciach ślubnych

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Ania  Darek Ania i Darek

Firma zdecydowanie godna polecenia. Profesjonalne zdjęcia, miła współpraca, zdjęcia oddające „urok chwili”.

Ania i Darek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Anna Grzegorz Anna i Grzegorz

Martyno… dziękujemy Ci za czujność i obecność podczas ważnych momentów na naszym ślubie oraz uwiecznienie ich na fotografiach. Pisząc fragmentem tytułu mojej pracy licencjackiej, która również związana jest z Twoją profesją, była to „chwila zatrzymana na wieczność”. Będziemy miło wspominać naszą współpracę.

Anna i Grzegorz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Agnieszka  Dariusz Agnieszka i Dariusz

Bardzo serdecznie dziękujemy firmie Fotopromedia, za przepiękne uwiecznienie wszystkich cudownych chwil w czasie naszego wesela. Danielowi za obecność w dzień naszego ślubu i Martynie, w dniu pleneru. Jesteśmy pod dużym wrazeniem profesjonalizmu i dbalosci o każdy szczegół. Oprócz naszego wybranego miejsca plenerowego, bardzo chcieliśmy mieć zdjęcia wieczorne i nad wodą, wyszliście naprzeciw naszym potrzebom i woda się znalazła Polecamy wszystkim parom, które marzą o pięknych, subtelnych, niebanalnych, ale i nieprzekombinowanych fotografiach. Pozdrawiamy.

Agnieszka i Dariusz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Agnieszka Bartek Agnieszka i Bartek

Profesjonalna, sprwana obsługa. Bardzo wysoka jakość wykonanych zdjęć i ich obróbka. Co bardzo nam się podobało – bardzo fajne ujęcia z zaskoczenia pokazujące naturalne emocje i pozy gości. Na pewno będziemy polecać, sami dostaliśmy z polecenia ;-)

Agnieszka i Bartek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Ania Marcin Ania i Marcin

Gorąco polecamy agencję fotograficzną Fotopromedia. Całość zdjęć ułożyła się w piękną relację z naszego ślubu i wesela, która lepiej oddaje przebieg uroczystości niż mógłby to zrobić film. Podczas wesela Martyna przemykała niezauważona, a oglądając zdjęcia wydaje się, że była wszędzie:) Duży plus za miłą, koleżeńską atmosferę, która była przydatna w tym i tak stresującym dniu. Plener również przebiegł bez zarzutu, a efekt miło zaskoczył nas i wszystkich, którzy oglądadali nasze zdjęcia. Album będzie stanowił dla nas wspaniałą pamiątkę, do której możemy wrócić w każdej chwili. Dziękujemy i polecamy serdecznie.

Ania i Marcin

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Edyta Krzysztof Edyta i Krzysztof

Agencja Fotograficzna Fotopromedia jest godna polecenia. Pani Fotograf Martyna wykonuję swoją pracę z pasją i oddaniem. W to co robi angażuję się w 100%. Podczas ceremonii, wesela jak i pleneru służy dobrą radą nie tylko w zakresie zdjęć ale także i spraw, których Państwo młodzi mogli by przeoczyć. Efekt końcowy jest na najwyższym poziomie, współpraca jest wzorowa ze względu na otwartość, komunikatywność i profesjonalizm Pani Martyny. Niewątpliwie Fotopromedia jest najlepszą z agencji Fotograficznych z jaką mieliśmy do czynienia. Jesteśmy przekonani że jeszcze niejednokrotnie skorzystamy z oferty Fotopromedia.

Edyta i Krzysztof

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Ewelina Mateusz Ewelina i Mateusz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Państwem. Serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę, profesjonalną współpracę i uchwycenie każdego istotnego dla nas momentu w najważniejszym dniu naszego życia. Nasze sugestie nie zostały pominięte, a ponadto udzielaliście wskazówek oraz wszystko z nami konsultowaliście. Zdjęcia, które wykonaliście poruszają nas do łez szczęścia. Z uśmiechem na twarzy powracamy do każdego z nich. Album jest przepiękny! Dziękujemy raz jeszcze i życzymy dalszych sukcesów! Pozdrawiamy serdecznie.

Ewelina i Mateusz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Kasia Mariusz Kasia i Mariusz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, mega pozytywni ludzie, świetne ujęcia , zrobione w odpowiednim momencie, zdjęcia z pleneru – rewelacja. Po prostu pełen profesjonalizm! Dziękujemy za piękną pamiątkę Pozdrawiamy! :)

Kasia i Mariusz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Monika Mariusz Monika i Mariusz

Martyno, Danielu, bardzo Wam dziękujemy za przygotowanie fantastycznego materiału, który będzie naszą najpiękniejszą pamiątką na całe życie. Trud, serce i zaangażowanie, które szczególnie Ty, Martyno, włożyłaś w swoją pracę widać na każdym zdjęciu. Dodatkowo, Twój styl pracy zachwycił i nas, i nasze rodziny, nikt nie czuł się speszony obecnością aparatu, co pozwoliło wszystkim na nieskrępowaną zabawę. Profesjonalizm, doświadczenie i dyskrecja. Dziękujemy! :)

Monika i Mariusz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Sabina Szymon Sabina i Szymon

Szczerze polecamy usługi świadczone przez Fotopromedia. Punktualność, dbałość o każdy szczegół, profesjonalizm – to cechy wyróżniające tę agencję. Podczas uroczystości ślubnej w kościele jak i w lokalu nie odczuwało się obecności fotografa – co jest wielkim atutem (dzięki temu goście nie czuli się skrępowani), zaś jakość zdjęć jest bardzo dobra. Album ślubny jak i fotoksiążki wykonane z bardzo dobrego, solidnego materiału. Sesja ślubna przemyślana i z pewnością niezapomniana!

Sabina i Szymon

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje asia lukasz Asia i Łukasz

Dzięki Państwu zdjęcia z naszego ślubu są pamiątką, do której możemy i na pewno będziemy powracać w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z takimi samymi emocjami jakie towarzyszyły nam tego wyjątkowego dnia. Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy za niezwykłe i inne niż wszystkie zdjęcia.

Asia i Łukasz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ola wiktor Ola i Wiktor

Wszystkim tym, którzy w kadrze chcą zamknąć magię najważniejszych chwil, zdecydowanie polecamy Fotopromedię. Martyna i Daniel są tak kreatywnymi i otwartymi osobami, że z pewnością sprostają wymaganiom nawet najbardziej wyszukanego klienta. Na uwagę zasługuje elastyczność i dyspozycyjność fotografów, zwłaszcza odnośnie sesji zdjęciowej, której efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Dla Fotopromedii nie ma rzeczy niemożliwych! :) Polecamy tę firmę każdemu, kto w miłej atmosferze i z nastawieniem na profesjonalny efekt chce uwiecznić najwspanialsze chwile z życiorysu :)

Ola i Wiktor

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje sabina marcin Sabina i Marcin

Martyno i Danielu, chcielibyśmy Wam bardzo serdecznie podziękować za uwiecznienie na pięknych fotografiach naszego najważniejszego dnia w życiu. Jesteście profesjonalni pod każdym wzdględem. Współpraca z Wami to była czysta przyjemność, bez problemowo i terminowo wywiązujecie się z umowy. Ilość otrzymanych zdjęć jak i ich jakość powala! Jesteście niesamowici. Zdjęcia przez Was wykonane są bajkowe. Sesja zdjęciowa to mile spędzony czas z Wami, atmosfera i wskazówki od Was były bardzo cenne co widać na otrzymanych zdjęciach. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad wyborem fotografa na wesele polecamy FOTOPROMEDIE.
Jeszcze raz dziękujemy!! I w przyszłości na pewno z Waszych usług skorzystamy i to nie raz :)

Sabina i Marcin

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje krysia marcin Krysia i Marcin

Bardzo dziękujemy Panu Danielowi za to, że tak pozytywnie został oceniony zarówno przez nas jak i przez naszych gości, niepostrzeżenie fotografując ważne momenty w trakcie całego ślubu i wesela oraz Firmie Fotopromedia za sprawne i rzetelne podejście do realizacji usługi i przekazanie materiału spełniającego nasze oczekiwania. Dziękujemy również za miłą pamiątkę w postaci kalendarza.

Krysia i Marcin

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje natalia marek Natalia i Marek

Niezwykle trudnym jest wystawienie znaczącej opinii na dany temat – szczególnie, gdy tak naprawdę wszystko już zostało napisane :) Martyno i Danielu, chcielibyśmy Wam gorąco podziękować, nie tylko za bajkowe zdjęcia – gdyż są właśnie takie, wystarczy spojrzeć - ale przede wszystkim za wspaniałą przygodę jaką mogliśmy przeżyć dzięki Wam. Współpraca z Wami w dniu naszego ślubu a przede wszystkim podczas sesji plenerowej była dla nas niesamowicie ekscytującym i nowym doświadczeniem, które niewątpliwie zapamiętamy do końca życia i będziemy wspominać przy niejednej okazji. Nie często zdarza się aby praca z obcymi sobie ludźmi przebiegała w tak przyjacielskich i życzliwych warunkach jak miało to miejsce spędzając czas z Wami. Polecamy usługi fotograficzne „FOTOPROMEDIA” wszystkim, którzy pragną nie tylko niepowtarzalnych zdjęć, ale także przeżycia barwnej przygody w otoczeniu niezwykłych ludzi z pasją. A my z pewnością mówimy Wam „do zobaczenia”.

Natalia i Marek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje justyna kuba Justyna i Kuba

Bardzo serdecznie polecamy usługi FOTOPROMEDIA - z całego serca i bez najmniejszych zastrzeżeń. Współpraca z Agencją od samego początku układała się bezproblemowo, na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Począwszy od zapytania z naszej strony odnośnie wolnych terminów świadczenia usługi, poprzez podpisanie umowy, a następnie samo jej wykonanie. Zarówno w dniu ślubu, jak i w trakcie sesji plenerowej, mogliśmy liczyć na świetny kontakt z Państwem Fotografami, zrozumienie, cierpliwość, a przede wszystkim profesjonalizm na najwyższym poziomie i w każdym momencie. Szczególnie cenimy sobie świetne podejście Fotografa do nas – osób, które raczej stronią od obiektywu ;-) Atmosfera zarówno podczas ślubu, jak i sesji plenerowej oraz wskazówki Fotografów eliminują stres i skrępowanie związane z „uwiecznianiem”, dzięki czemu np. sesja plenerowa była dla nas super zabawą i pozostanie przemiłym wspomnieniem. Zdjęcia otrzymaliśmy w ekspresowym tempie, termin odbioru albumów był uzależniony tylko od naszego tempa wyboru. Zdjęcia są naprawdę świetnej jakości. Co niezwykle istotne, nie pomijają żadnych ważnych momentów uroczystości. Zarówno my, jak i rodzice jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z FOTOPROMEDIA i cieszymy się, że było nam dane skorzystać z usług super profesjonalistów i jednocześnie przesympatycznych, i bardzo ciepłych ludziJ Pięknie dziękujemy, pozdrawiamy i polecamy każdemu komu zależy na pięknych zdjęciach w świetnej relacji jakości do ceny. Cudowna pamiatka na całe życie - naprawdę warto! :)

Justyna i Kuba

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ewa mateusz Ewa i Mateusz

Fotopromedia była dla nas spontanicznym wyborem, ale ani na sekundę nie zwątpiliśmy w naszą decyzję. Był to strzał w dziesiątkę, a piękno i profesjonalizm wykonanych zdjęć przerosło nasze oczekiwania. Duet fotografów - bardzo sympatyczny i otwarty na potrzeby klienta. Dzięki nim sesja plenerowa to miło spędzony czas, a do tego bez żadnego stresu. Serdecznie polecamy każdemu Agencję FOTPROMEDIA, nie będziecie żałować tego wyboru. Dziękujemy bardzo za miłą współpracę.

Ewa i Mateusz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje angelika damian Angelika i Damian

Szukając fotografa na nasz ślub, przejrzeliśmy wiele stron internetowych, obejrzeliśmy setki zdjęć, szukaliśmy czegoś co nas zachwyci. To właśnie znaleźliśmy na zdjęciach Agencji Fotograficznej Fotopromedia.
Dzięki Wam nasze zdjęcia to piękna historia, do której możemy powracać, kiedy tylko tego zapragniemy.
To Wam udało uchwycić się te piękne, ulotne chwile.Emocje i uczucia: miłość, radość, wzruszenie będą powracały zawsze, gdy tylko otworzymy swój album. Będziemy przenosić się do tamtego momentu, do tamtych chwil i przeżywać ten piękny dzień raz jeszcze.
Dziękujemy,

Angelika i Damian

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje gabrysia pawel Gabriela i Paweł

Zdjęcia pozostają pamiątką na całe życie, więc muszą być piękne. Dlatego nie wyobrażamy sobie, by robił je ktoś inny niż Martyna. Wspaniała współpraca w przyjaznej i przede wszystkim spokojniej, pełnej cierpliwości oraz zrozumienia atmosferze. Zdjęcia są profesjonalnie wykonane i w najlepszy z możliwych sposobów ukazują sedno danej chwili. Z całego serca polecamy wszystkim.

Gabriela i Paweł

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje asia lukasz II Asia i Łukasz

Martyno i Danielu bardzo, bardzo dziękujemy. Doceniamy Wasz profesjonalizm, a co najważniejsze bardzo miłą atmosferę jaką tworzycie wykonując swoją pracę. Zdjęcia, które dla nas wykonaliście są jedyne w swoim rodzaju, a każdy kto je ogląda jest zachwycony wykonaniem i pomysłowością. Współpraca z Wami była dla nas przyjemnością. Jeśli stoicie przed wyborem Fotografa, który uwieczni najważniejsze chwile w Waszym życiu, Fotopromedia to strzał w dziesiątkę!
Jeszcze raz dziękujemy!! :) :)

Asia i Łukasz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje paulina faisal Paulina i Faisal

Jesteśmy niezmiernie wdzieczni za niesamowitą ślubną sesję zdjęciową. Jesteśmy zachwyceni jak łatwo i miło można pracować z naszymi fotografami. Atmosfera zdecydowanie wesoła i wyluzowana no, a do tego nie ma problemu z dogadaniem się w innych jezykach, co nie jest zawsze możliwe :). W dniu naszego ślubu oraz na sesji pleterowej od razu czuliśmy się komfortowo, co rownież widac na zdjeciach. Fotograf w dniu ślubu nikogo nie ustawiał, wiec zdjecia są naprawde naturalne, jednak potrafił zasugerować co i jak, wiec nie musieliśmy się przejmować, że o czymś zapomnimy. Sesja plenerowa choc nie jest łatwym przedsiewzieciem dla osób które nie czuja się zbyt swobodnie przed kamerą została świetnie zaplanowana i niesamowite zdjecia są tego dowodem.

Paulina i Faisal

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ania darek Ania i Darek

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wspólpracy z Fotopromedią. Profesjonalne podejscie do klienta, łatwość w nawiązywaniu kontaktu, miła atmosfera podczas sesji plenerowej sprawiają, że każde zdjęcie w albumie jest pełne życia. Profesjonalizm pod każdym względem. Serdecznie polecamy.

Ania i Darek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje aga arek Agnieszka i Arek

Szczerze polecamy współpracę fotograficzną z Agencją Fotograficzną Fotopromedia. Zdjęcia ze ślubu i wesela są świetne, będą z pewnością stanowić fantastyczną pamiątkę. Martyna i Daniel wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem, chcąc uchwycić każdą ważną chwilę. Efekty ich pracy zachwyciły nas, naszą rodzinę oraz znajomych. Kilka dni po ślubie otrzymaliśmy miniatury zdjęć, a w ciągu miesiąca – ponad 1000 pełnowymiarowych i poddanych obróbce zdjęć. Fotografie wykonane na sesji ślubnej - przy dość niesprzyjającej pogodzie - przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Gdybyśmy mieli po raz kolejny wybierać fotografów ślubnych - z pewnością zdecydowalibyśmy się po raz kolejny na Martynę i Daniela.

Agnieszka & Arek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje paulina pawel Paulina i Paweł

Dzień ślubu to z pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu dwóch osób, dlatego tak zależy nam aby jak najlepiej uwiecznić te chwile. Zdjęcia ślubne są pamiątką, do której wielokrotnie będziemy wracać i dlatego wybór fotografa był dla nas ważną decyzją. Zależało nam na wyjątkowym fotoreportażu uwieczniającym nasze emocje oraz piękno tego dnia. Wybór agencji fotograficznej Fotopromedia okazał się strzałem w dziesiątkę. Martyna i Daniel w pełni sprostali naszym oczekiwaniom dostarczając nam świetnie przygotowany materiał zdjęciowy, którym możemy się pochwalić rodzinie i znajomym.
Szczerze polecamy wszystkim tym, dla których fotoreportaż ślubny to zarówno świetnej jakości zdjęcia, oryginalna sesja plenerowa jak również w pełni profesjonalne podejście fotografów i miła współpraca.

Paulina & Paweł

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje marta mariusz Marta i Mariusz

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Martyną i Danielem. W szczególności chcielibyśmy podziękować i docenić męską część tego duetu, ponieważ to Daniel towarzyszył nam w dniu ślubu.
Jesteśmy pod wrażeniem efektów Twojej pracy. Bardzo cieszymy się, że udało Ci się uchwycić najważniejsze momenty tak wspaniałego i jedynego dla nas dnia. W kółko oglądamy zdjęcia, które są pełne radości i pozytywnej energii. Dziękujemy Ci również za Twój ciągły uśmiech jak i stworzenie niesamowicie miłej i luźnej atmosfery. Do dziś wszyscy goście z uśmiechem na twarzy wspominają Pana Fotografa :)
Martyna i Daniel to niesamowici profesjonaliści, ale przede wszystkim przesympatyczni, otwarci i kontaktowi ludzie. W dwójkę świetnie się uzupełniają. Od razu można zauważyć, że fotografia jest ich prawdziwą pasją Dzięki Nim czuliśmy się bardzo komfortowo podczas sesji plenerowej, której efekt końcowy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.
Jeśli chodzi o album jest on wykonany bardzo profesjonalnie i za każdym razem z przyjemnością i uśmiechem na twarzy go przeglądamy.
Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy :)
Marta i Mariusz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Gabrysia i Paweł Gabrysia i Paweł

Bardzo serdecznie dziękujemy i jednocześnie gorąco polecamy agencję fotograficzną FOTOPROMEDIA. Zdjęcia wykonane przez Państwa uwieczniły wszystko to, co było tego dnia najważniejsze. Podczas ceremonii i przyjęcia weselnego byli Państwo wręcz niezauważalni, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, a jednocześnie nie został pominięty żaden ważny szczegół. Dziękujemy za profesjonalizm, pomysłowość, miłą atmosferę i bajkowe zdjęcia, które będą dla nas cudowną pamiątką. Dzięki Wam, oglądając album będziemy wracać do tego wspaniałego dnia z uśmiechem na twarzy i łezką w oku. ;-)
Życzymy wielu sukcesów!

Gabrysia & Paweł ;-)

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ewa lukasz Ewa i Łukasz

Fotopromedia była dla nas spontanicznym wyborem ale ani na sekundę nie zwątpiliśmy w naszą decyzje. Był to strzał w dziesiątkę, a piękno i profesjonalizm wykonanych zdjęć przerosło nasze oczekiwania. Duet fotografów bardzo sympatyczny i otwarty na potrzeby klienta, dzięki nim sesja plenerowa to milo spędzony czas a do tego bez żadnego stresu. Serdecznie polecamy każdemu Agencję FOTPROMEDIA nie będziecie żałować tego wyboru.
Dziękujemy bardzo za milą współpracę.

Ewa i Łukasz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje iga wojtek Iga i Wojtek

Chcielibyśmy bardzo podziękować za wspaniałą współpracę. Pełen profesjonalizm. Zdjęcia świetne, obróbka również. Sprawne oddanie całości materiału.

Iga i Wojtek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ela michal Elżbieta i Michał

Bardzo serdecznie dziękujemy za współpracę z Martyną i przepiękną pamiątkę jaką są Nasze zdjęcia. Fotografie są wyraziste, dobrej jakości i pomysłowe, a fotograf pozostaje niezauważony, co sprawia, że można czuć się swobodnie. Polecamy wszystkim, którzy pragną mieć piękną pamiątkę.

Elżbieta i Michał

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje basia piotr Basia i Piotr

Współpraca z Fotopromedią od samego początku była dla nas ogromną przyjemnością. Bardzo dziękujemy Martynie i Danielowi za wielkie zaangażowanie i cudowne zdjęcia, które oddają w pełni szczęście i radość tego dnia. Na pewno będziemy powracać do nich niejednokrotnie! Dzięki Wam zarówno my, jak i nasi goście mogli poczuć swobodę fotografowania, a co najważniejsze pamiętacie o najmniejszych szczegółach ,o których nie pomyśli Para Młoda. Wszystkim niezdecydowanym polecamy w 100%! To była naprawdę super przygoda :)

Basia i Piotr

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje sabina karol Sabina i Karol

Bardzo dziękujemy za owocną współpracę. Ilość i jakość zdjęć przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. W trakcie wesela Daniel był dosłownie wszędzie, nie dość, że uwiecznił nas we wszystkich najważniejszych momentach, to jeszcze był wszędzie tam, gdzie działo się coś interesującego z udziałem naszych gości. Sesja w plenerze, mimo że była wykonywana w dwóch miejscach, przebiegła bardzo sprawnie, w świetnej atmosferze. Zdjęcia, które otrzymaliśmy, są w naszej ocenie bardzo kreatywne, wysokiej jakości i dostaliśmy je bardzo szybko po uroczystości, podobnie jak gotowe albumy. Dodatkowo otrzymaliśmy piękny kalendarz z naszymi zdjęciami i jedno duże zdjęcie, idealne do oprawienia w ramki, za co serdecznie dziękujemy.
Wszystkim, którzy oczekują wysokiej jakości usługi w konkurencyjnej cenie polecamy Martynę i Daniela!

Sabina i Karol

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje marcin patrycja Marcin i Patrycja

Z usługi firmy Fotopromedia jesteśmy Bardzo zadowoleni. Zdjęcia są genialne, przywołują wspomnienia tych jakże ważnych chwil z naszego ślubu. Obsługa profesjonalna, znająca się na tym co robi. Szczerze możemy ich wszystkim polecić .

Marcin i Patrycja

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje karolina sebastian Karolina i Sebastian

Szczerze polecamy usługi Martyny i Daniela! Komentarze poprzedników nie są przesadzone, zgadzamy się z nimi w 100%. Zdjęcia są zrobione z pomysłem - nie są sztampowe i nudne, ale też nie przesadzone. Osobiście ujęła mnie też osoba Daniela - jedyna spokojna i rzeczowa osoba w tym całym zamieszaniu ślubnym. Dziękuję za ten spokój i rady.
Podczas ceremonii i zabawy weselnej Daniel był wręcz niezauważalna, dzięki czemu zdjęcia wyszły bardzo naturalnie, a jednocześnie nie został pominięty żaden ważny szczegół.
Plener był wspaniałą przygodą, którą będziemy długo wspominać. Dziękujemy za profesjonalizm i nieustający uśmiech, dzięki któremu świetnie się nam współpracowało. Efektem są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała rodzina, znajomi i oczywiście my. To naprawdę super sprawa spotkać kogoś, kto kocha pracę i wykonuje ją z sercem.
Dziękujemy i gorąco polecamy!

Karolina & Sebastian

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje agnieszka arek Agnieszka i Arek

Serdecznie polecamy współpracę z Agencją Fotograficzną Fotopromedia. Za nami sesja narzeczeńska, pierwsza w życiu "profesjonalna". Z naszej strony nie obyło się bez małego stresu, z którym Martyna i Daniel skutecznie sobie poradzili. Połączenie umiejętności, pomysłów i zaangażowania fotografów zaowocowały wspaniałą sesją zdjęciową oraz miłymi wspomnieniami. Oprócz świetnej jakości wykonanych fotografii na wyróżnienie zasługuje podejście do klienta, cierpliwość i gotowość spełnienia każdej zachcianki bohaterów sesji. Serdecznie polecamy Agencję Fotograficzną Fotopromedia oraz sesję narzeczeńską jako sposób uchwycenia chwil i oswojenia się z aparatem. Martyno, Danielu - dziękujemy za piękne zdjęcia i do zobaczenia we wrześniu!

Agnieszka i Arek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ania jarek  2 Ania i Jarek

Cóż mogę powiedzieć. Spisałaś się na medal. Fotki i obróbka rewelacyjna. Albumy świetne. Bedziemy Cię polecać bez problemu :) Ci, którzy widzieli fotki mówią, że mieliśmy rewelacyjnego fotografa. Pełna profeska. :)
Bardzo dziękujemy za Twoją pracę.

Ania i Jarek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ewelina lukasz 2 Ewelina i Łukasz

Chcieliśmy bardzo podziękować Martynie i Danielowi za wspaniałą współpracę. Zdjęcia ślubne i albumy jakie wykonali dla Nas przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Oddają radość, uczucia, emocje w najważniejszym Dla Nas Dniu. Zarówno w kościele jak i na sesji plenerowej nie czuliśmy się w żaden sposób skrępowani Waszą obecnością, co pozwoliło nam zachowywać się bardzo swobodnie. Wspaniała atmosfera jaka, za Wasza sprawą, towarzyszyła w czasie sesji oraz indywidualne podejście uczyniły z niej dla nas czystą przyjemność, podobnie jak otwartość na pomysły pleneru. Efektem jej są niesamowite zdjęcia, którymi zachwyca się cała rodzina, znajomi i oczywiście MY. Polecamy przyszlym nowożencom Martyne i Daniela - Prawdziwych Profesionalistow Fotografii Ślubnej, którzy z calego serca oddają się swojej pasji i życzymy im dalszych sukcesów w pracy.
DZIĘKUJEMY

Ewelina i Łukasz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje natalia mirek Paulina i Krzysiek

Jesteśmy zadowoleni z usługi wykonanej przez firmę Fotopromedia. Fotografowie rzetelni, profesjonalni, a co najważniejsze można czuć się przy nich zupełnie swobodnie. Otwarci na pomysły klienta, wspaniałe efekty pracy. Polecamy!

Paulina i Krzysiek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje natalia mirek Natalia i Mirek

Sztuką jest zrobić zdjęcia, na których są widoczne towarzyszące w danym momencie emocje, widoczna jest radość, szczęście, miłość ale i chwile zaskoczenia czy odrobina stresu. I My właśnie takie zdjęcia mamy. Zdjęcia, które odzwierciedlają emocje i piękne chwile, jakie wydarzyły się w czasie naszego ślubu i wesela. Dziękujemy za pełen profesjonalizm i za wsparcie w tym ważnym dla Nas dniu :)

Natalia i Mirek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ewelina lukasz Ewelina i Łukasz

Serdecznie dziękujemy za przepiękne, wykonane w bardzo dobrej jakości zdjęcia, do których będziemy z największą przyjemnością powracać, za profesjonalizm, kreatywność i pasje, bez której współpraca z Państwem nie byłaby tak owocna.
Gorąco polecamy.

Ewelina i Łukasz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ania damian Ania i Damian

Dziękujemy za uczynienie najważniejszego dnia w naszym życiu jeszcze piękniejszym i niezapomnianym. Dzięki Wam wspomnienia będą jeszcze bardziej kolorowe i nigdy się nie zatrą. Z radością będziemy przez długie lata podziwiać efekty Waszego zaangażowania i pomysłowości. Z czystym sumieniem polecać będziemy każdemu, kto chce w wyjątkowy sposób uwiecznić ważne momenty ze swojego życia :)

Ania i Damian

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje agnieszka damian Agnieszka i Damian

Zdecydowaliśmy się na Fotopromedia po zobaczeniu zdjęć znajomych. Były świetne!!! I nie żałuję naszej decyzji. Szczególnie zdjęcia z imprezy weselnej, uchwycone w idealnym momencie. Te zdjęcia będą najpiękniejszą pamiątką na całe życie :)

Agnieszka i Damian

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje paulina michał Paulina i Michał

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za zdjęcia, są naprawdę śliczne. Dziękujemy również za miłą współpracę i na pewno będziemy polecać znajomym Pani Agencję :) Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Paulina i Michał

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje asia daniel Asia i Daniel

Zdjęcia wspaniałe! Współpraca z Fotopromedia to prawdziwa przyjemność, to naprawdę strzał w dziesiątkę. Polecamy wszystkim, napewno będziecie zadowoleni! Efekt końcowy super. Album ze zdjęciami jest najlepszą pamiątką na całe życie, do którego nieraz będziemy wracać z uśmiechem i łezką wzruszenia w oku. Pozdrawiamy i gorąco DZIĘKUJEMY za rewelacyjne zdjęcia!
Dziękujemy!

Asia i Daniel

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje natalia radek Natalia i Radek

Serdecznie polecamy! Poza tym, że otrzymaliśmy świetne zdjęcia i spędziliśmy miłe chwile podczas sesji plenerowej to godna uwagi jest niesamowita umiejętność rozluźnienia atmosfery, poczucie humoru oraz wysoka kultura osobista - które urzekły nie tylko nas, ale i naszych gości weselnych.
Dziękujemy!

Natalia i Radek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje edyta jurus Edycia i Juruś

Od czego tu zacząć… hmmm. Wybór Fotopromedia był dla nas strzałem w dziesiątkę – nie spodziewaliśmy się tak sympatycznej i miłej pary jak Martyna i Daniel, którzy są niewątpliwie profesjonalistami w tym co robią. Zdjęcia zrobione z polotem, finezją, pomysłem, niecodzienne, wykonane w bardzo dobrej jakości – czyli wszystko to czego tak naprawdę każda para oczekuje od fotografa w tym szczególnym dla siebie dniu. Po prostu wyjątkowe! Martyna i Daniel potrafili ogarnąć nasze wygłupy i bawić się razem z nami - szczególnie na sesji plenerowej. Dzięki Wam Martyno i Danielu mamy wspaniałą pamiątkę, do której zawsze będziemy wracać z uśmiechem na twarzy :).

Edycia i Juruś :):D

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje asia dawid Joanna i Dawid

Każdorazowo kiedy z Żoną sięgamy po nasz album ślubny nie możemy wyjść z podziwu, jak fachowo i z jakim niespotykanym przywiązaniem do najdrobniejszych detali zostały wykonane nasze fotografie. Tu już nie chodzi o samą umiejętność kadrowania, która stoi na bardzo wysokim poziomie, a bardziej o wyczucie i profesjonalizm w ujęciu tego co najbardziej istotne: uczuć i towarzyszących im emocji. Mimo, że na swój sposób statyczne, zdjęcia zdają się nam przypominać każdy gest i każdą niezapomnianą chwilę. To najpiękniejsza pamiątka z wesela jaką nas obdarzyliście. Bardzo dziękujemy Pani Martyno i Panie Danielu za fachowość, niezwykłą dozę sympatii oraz za serce włożone w wykonywaną przez Was pracę. Od teraz Wasi stali klienci i przyjaciele...

Joanna i Dawid

P.S. Dlaczego nie ma w ankiecie wolnej rubryki aby wpisać w nią słowo: „CUDOTWÓRCY” ;)?

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje aneta łukasz Aneta i Łukasz

Decyzję o wybraniu Agencji Fotograficznej FOTOPROMEDIA do obsługi naszego wesela podjęliśmy już rok wcześniej, kiedy byliśmy na weselu naszych znajomych. Wtedy zauważyliśmy, że fotograf wykazuje się ogromnym wyczuciem, entuzjazmem, zorganizowaniem i umiejętnością łatwego nawiązywania kontaktu z gośćmi. Profesjonalne podejście do wykonywanej pracy bardzo nam się spodobało. Nie zawiedliśmy się również podczas naszego wesela. Pani fotograf wykazała się bardzo dużym zaangażowaniem, cierpliwością oraz życzliwością. Byliśmy bardzo zadowoleni z przebiegu całej pracy. Również sesja plenerowa, zorganizowana już po weselu, przebiegała w miłej atmosferze, a udzielone wskazówki przyczyniły się do świetnego efektu końcowego. Cieszymy się, że możemy pochwalić się świetnymi zdjęciami oraz samemu je oglądając, wracać wspomnieniami do tych ważnych dla nas chwil. Niezwykle ciepło wspominamy naszą współpracę!

Aneta i Łukasz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ania marcin Ania i Marcin

Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia z tego wyjątkowego dla nas dnia oraz niezwykle romantyczną, przepiękną sesję plenerową. Świetna współpraca w bardzo miłej atmosferze, polecamy Martynę wszystkim przyszłym nowożeńcom!

Ania i Marcin

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje magda grzegorz Magda i Grzegorz

Fotopromedia znakomicie spełniła nasze oczekiwania. Bardzo się cieszymy, że to właśnie ten Duet był z nami w tym szczęśliwym dniu i całkowicie oddał radość tej chwili. Współpraca, zaangażowanie Daniela i Martyny, łatwość kontaktu i "pozytywne zakręcenie" oraz ich entuzjazm podczas pleneru, a także uchwycenie unikalnych chwil wesela i "nietypowych pozycji " weselników jak dla nas bezcenne :). Wszystkim polecamy! Całkowity pozytyw! W ich zdjęciach widać pasję!

Magda i Grzegorz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje magda dawid Magda i Dawid

Martyna i Daniel to duet idealny. Pełny profesjonalizm i swoboda. Szalenie pomysłowi i kontaktowi. Szczerze polecamy.

Magda i Dawid

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje kasia pawel Kasia i Pawel

Dziękujemy za naprawdę ŚWIETNE zdjęcia.
Firma NAPRAWDE godna polecenia.
Dziękujemy za poświęcony czas.

Kasia i Pawel

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje magda adam Magda i Adam

Pełen profesjonalizm, na pewno będziemy polecać Waszą firmę. Chcielibyśmy bardzo podziękować Martynie i Danielowi za cierpliwość do nas ;-), za wprowadzenie super atmosfery, dzięki której nie odczuwaliśmy stresu, a co najważniejsze za piękną pamiątkę z najważniejszego wydarzenia w naszym życiu. Goście weselni byli zachwyceni Danielem i pytali czy to ktoś z rodziny. Plener – lepszego nie mogliśmy sobie wyobrazić, dzięki zgranemu duetowi fotografów i ich pomysłowości jesteśmy w posiadaniu oryginalnych zdjęć. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy samych sukcesów.

Magda i Adam

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje kasia pawel Kasia i Paweł

Martyna i Daniel kompletnie spełnili nasze oczekiwania! Chcielibyśmy serdecznie Wam podziękować za taką wspaniałą pamiątkę z naszego ślubu :). Uwieczniliście Nasz najpiękniejszy dzień! A już na pewno na zawsze zapamiętamy plener – dobrze wiecie dlaczego! :) Dodatkowo chcielibyśmy podziękować Danielowi za wprowadzoną atmosferę na weselu :), wszyscy goście bardzo sympatycznie i ciepło wspominają Naszego Fotografa :).

Kasia i Paweł

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ania sylwek Ania i Sylwek

Chcielibyśmy polecić każdemu agencję fotograficzną Fotopromedia przede wszystkim za bardzo przyjemną współpracę i pełen profesjonalizm. Pani Martyna pracuje niezauważalnie, a mimo to potrafi uchwycić każdy ważny moment . Wśród naszych zdjęć jest wszystko co być powinno i nic nie uszło uwadze czujnego fotografa. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Ania i Sylwek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje gosia damian Gosia i Damian

Dziękujemy za niesamowite zdjęcia, za fantastyczną atmosferę , za to , że w tak wyjątkowy, profesjonalny sposób uwieczniłaś Nasze najpiękniejsze chwile. Gdybyśmy mieli wybierać drugi raz to bez zastanowienia wybralibyśmy Fotopromedie. Będziemy bardzo gorąco polecać współpracę z Tobą.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Gosia i Damian

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje marta łukasz Marta i Łukasz

Współpraca z Panstwa firmą była najlepszą decyzją jaką mogliśmy podjąć w dzień naszego ślubu. W natłoku ostatnich przygotowań przed ceremonią i weselem nie potrzeba większej ilości stresów. A dzięki Panu, który nam robił zdjęcia, było przynajmniej to zapięte na ostatni guzik. Zdjęcia są orginalne i niepowtarzalne. Pomysł na sesję w limuzynie był świetny. Sami, w stresie przed pierwszym tańcem, nawet byśmy o tym nie pomyśleli. Dzięki tym zdjęciom będziemy mogli powspominać ten najważniejszy dzień w naszym życiu w każdej chwili
Jesli chodzi o obróbkę zdjęć, to nie mamy absolutnie żadnych zastrzeżeń. Zdjęcia są przepiękne, w kolorystyce jaką chcieliśmy otrzymać. Wiele zdjęć jest zrobionych w chwilach, kiedy nikt sie nie spodziewał i zachowały dzięki temu naturalność. Fotograf wmieszał sił w tłum gości i nawet został porwany do tańca przez kolegę męża. Wszyscy byli zachwyceni i zdjęciami, i samą osobą fotografa :) ujęcia, kadrowanie, kolorystyka, kompozycja i jakość zdjęć jest lepsza niż sobie wyobrażaliśmy.
Mieszkamy poza granicami Polski i najbardziej obawialiśmy się czy paczka z albumami do nas dotrze. Bardzo się ucieszyliśmy, kiedy listonosz przyszedł z dokladnie (i mamy na myśli bardzo dokładnie) zapakowanym kartonem. Otworzyliśmy karton, który był zabezpieczony folią, pianką, i odkryliśmy pięknie oprawione albumy, które na zawsze uwieczniły nasz dzień. Bo mimo iż wspomnienia z czasem staną się mgliste, to zdjącia zostaną na zawsze.
Jeszcze raz chcemy podziękowac za obsługę, która jest na wysokim poziomie, i do ktorej nie mamy żadnych zastrzeżeń. Dodać możemy, że zdjęcia Fotopromedii tak nas zafascynowaly, że zdecydowaliśmy się na dwa plenery. Bo profesjonalizm Panstwa zachecił nas do dalszej współpracy. Będziemy polecać Państwa usługi znajomym.

Marta i Łukasz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje elwira grzegorz Elwira i Grzegorz

Zdjęcia są rewelacyjne, można je oglądać non stop i zawsze zachwycają. Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę fotograficzną naszego wesela i za wspaniałą sesję. Współpraca z Martyną i Danielem to sama przyjemność, wprowadzają miłą oraz pozytywną atmosferę i wykazują się dużą rzetelnością. Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu, 100% profesjonalizmu. Poza pięknymi zdjęciami mamy masę wspaniałych wspomnień. Polecamy Martynę i Daniela wszystkim tym, którzy chcą mieć przepiękną pamiątkę z tego najważniejszego dnia w życiu. Raz jeszcze dziękujemy!

Elwira i Grzegorz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje wiola mateusz Wiola i Mateusz

Pomimo stresu towarzyszącego podczas całej uroczystości nasza współpraca przebiegła bardzo sprawnie i w milej atmosferze. Dzięki dobremu zorganizowaniu i zaangażowaniu naszych fotografów, udało się uwiecznić najpiękniejsze, najciekawsze i najzabawniejsze chwile oraz stworzyć kilkanaście rodzinnych portretów pamiątkowych. Trafne sugestie i uwagi pozwoliły uniknąć niechcianego efektu „pozowanych” zdjęć, a otwartość i szczerość Martyny wzbudziła w Nas zaufanie, dzieki czemu wiedzieliśmy, że utrwalenie tak wyjatkowego i ważnego dla Nas dnia pozostawiliśmy w dobrych rękach. Oczywiście nie zawiedliśmy się! :)
Jeśli chcecie uwiecznić najpiękniejsze chwile swojego życia to z czystym sumieniem polecamy Wszystkim Agencję FOTOPROMEDIA z Rzeszowa.
p.s. Dziękujemy za piękne i ciekawe zdjęcia oraz za miłą współpracę

Wiola i Mateusz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje marzena marcin Marzena i Marcin

Martyna i Daniel – bardzo zgrany duet. Profesjonalizm połączony z pasją i doświadczeniem. Indywidualnie i z dużym zaangażowaniem podchodzą do klienta. Posiadają masę ciekawych i oryginalnych pomysłów. Służą dobrą radą i cennymi wskazówkami. Zarówno w czasie reportażu, jak i sesji plenerowej potrafią zwrócić uwagę na każdy, choćby najdrobniejszy szczegół. Współpraca z Nimi to sama przyjemność, a nasze zdjęcia są bajecznie piękne. Gorąco polecamy :)

Marzena i Marcin

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje dorota marcin Dorota i Marcin

Profesjonalnie wykonana usługa, świetny kontakt, miła atmosfera i sympatyczni ludzie. Firma godna polecenia. Efekt końcowy cudowny! Dziękujemy

Dorota i Marcin

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje aneta andrzej Aneta i Andrzej

Bardzo cieszymy się że wybraliśmy właśnie Panią Martynę na naszego fotografa ślubnego. Zdjęcia są cudowne,takie jak sobie wymarzyliśmy. Atmosfera bardzo miła podczas pleneru i bardzo profesjonalne podejście do całości usługi :) DZIĘKUJEMY!

Aneta i Andrzej

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje agnieszka adam Agnieszka i Adam

Jak najbardziej polecamy Fotopromedia! Praca z Martyną i Danielem to sama przyjemność. Są profesjonalistami w każdym calu, a jednocześnie miłymi i wyluzowanymi ludźmi. W pełni elastycznie podchodzą do współpracy, skupiając się na oczekiwaniach młodej pary. Na ślubie i weselu Martyna była „niewidzialna”, ale na zdjęciach ujęła wszystkie najważniejsze momenty, wychwyciła mnóstwo ciekawych sytuacji, które my dopiero zauważyliśmy na zdjęciach. Mamy fantastyczną pamiątkę w postaci cudownych zdjęć, zarówno z wesela jak i z pleneru. Zdjęcia są dokładnie takie, jak sobie wymarzyliśmy. A plener to była jedna wielka zabawa…:) Dziękujemy Wam bardzo!

Agnieszka i Adam

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje aneta andrzej Aneta i Andrzej

Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z usług Martyny. Zdjęcia są rewelacyjne. Pięknie uchwycila na nich najważniejsze momenty na naszym ślubie. Plener był naprawdę miłą przygodą, było zabawnie, ale i profesjonalnie. Mamy fantastyczne zdjęcia i najlepszą pamiątkę ze ślubu w postaci albumu!

Dziękujemy i pozdrawiamy!
Aneta i Andrzej

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje kasia mateusz Kasia i Mateusz

Usługi oferowane przez Fotopromedia spelniły nasze oczekiwania. Zdjęcia z przygotowań, ceremonii i zabawy oddały klimat jaki panował na weselu. Sesja plenerowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Mimo złej pogody zdjęcia wyszły rewelacyjnie. Jesteśmy ogromnie zadowoleni ze współpracy i polecamy wszystkim rewelacyjną agencję Fotopromedia.

Pozdrawiamy
Kasia i Mateusz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje dorota bartosz Dorota i Bartosz

… Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować Martynie i Danielowi za upamiętnienie najważniejszych chwil w naszym życiu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych zdjęć ślubnych. Fantastyczna atmosfera, wyjątkowe i profesjonalne podejście do tematu, zarówno podczas ślubu, wesela, jak i pleneru. Praca z Wami to sama przyjemność. Nasi goście byli zachwyceni Danielem, który tak dobrze wpasował się w sytuację, iż wszyscy byli przekonani, że jest to ktoś z rodziny – dla nas był to jasny przekaz, że trafiliśmy w 10-tkę! Natomiast Martyna na plenerze stworzyła tak niesamowity klimat, iż do tej pory zastanawiamy się, jak to możliwe, że dla nas była to zaledwie chwila, a w rzeczywistości biegaliśmy 4 i pół godziny po różnych miejscach :)
Możecie być w 100% pewni, że będziemy Was polecać wszystkim naszym znajomym i nie tylko! To dzięki Wam jesteśmy w posiadaniu cudownie pięknych zdjęć, które pozostaną dla nas idealną pamiątką tych niesamowitych przeżyć.
Jeszcze raz bardzo, bardzo Wam dziękujemy za to, że byliście z nami i dla nas!!!
Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów

Dorota i Bartosz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje beata damian Beata i Damian

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych zdjęć ślubnych. Współpraca z Martyną i Danielem to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które zostały uwiecznione na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci, a plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze.Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy.
Polecamy wszystkim!!!

Beata i Damian

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje gosia grzegorz Gosia i Grzegorz

Chcielibyśmy podziękować Pani Martynie za uwiecznienie najważniejszej w naszym życiu chwili – czyli naszego ślubu. Jako fotografa, Panią Martynę cechuje przede wszystkim pełen profesjonalizm, który przejawia się w jakości wykonywanych przez nią zdjęć. Potrafi uchwycić każdą ważną chwilę, będąc praktycznie niewidoczną, a tym samym zapewnić pełną swobodę osobom fotografowanym. Zdjęcia finałowe umieszczone w wybranym przez nas albumie poddane są obróbce graficznej, co sprawia że stają się jedyną w swoim rodzaju pamiątką na całe Życie. Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Martynę każdemu kto ceni profesjonalizm i niebanalność.

Gosia i Grzegorz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ala sebastian Ala i Sebastian

Upamiętnienie naszej uroczystości ślubnej chcieliśmy powierzyć sprawdzonej firmie. Fotopromedia została nam polecona przez znajomego, który już kilka lat temu zachwycił się jakością wykonanych zdjęć i po długich poszukiwaniach właśnie tę firmę wybraliśmy. Nie żałujemy wyboru, wszystkie nasze fotografie są w świetnej kolorystyce i z pomysłem :) Fotograf towarzyszył nam zawsze w najciekawszych momentach, współpracowało nam się bardzo dobrze, podobnego zdania był również kamerzysta.

Ala i Sebastian

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje karolina michal Karolina i Michał

Niesamowite zdjęcia, fantastyczna atmosfera, w wyjątkowy i profesjonalny sposób uwiecznione najpiękniejsze chwile. Wasz profesjonalizm, oddanie i pasja sprawiają, że świetnie się z Wami współpracuje:) Gdybyśmy mieli wybierać drugi raz to bez zastanowienia wybralibyśmy Was.

Karolina i Michał

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje justyna damian Justyna i Damian

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Współpraca z Fotopromedią była lekka, przyjemna a efekt- pięknie uchwycone momenty, zostaną na całe życie. Zwłaszcza wtedy, gdy pamięć zacznie zawodzić. Fotopromedia jest naprawdę godna polecenia.

Justyna i Damian

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje marta krzysztof Marta i Krzysztof

Bardzo miła i fachowa obsługa, fotograf niezauważalny na weselu a zdjęcia wykonane jakby chodził za nami krok w krok. Doskonała komunikacja z firmą. Jesteśmy bardzo zadowoleni i gorąco polecamy!!!

Marta i Krzysztof

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje asia lukasz Asia i Łukasz

Fotopromedia to profesjonaliści - wykonane zdjęcia pięknie oddają atmosferę panujacą podczas uroczystości ślubnych i zabaw weselnych, dodatkowo zaangażowanie w sesję plenerową i pomysły są bardzo pomocne i z pewnością mają duży wpływ na efekt końcowy.

Asia i Łukasz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje lidia grzegorz Lidia i Grzegorz

Dziękujemy za pełen profesjonalizm, a jednocześnie dużo luzu i spokoju albo raczej opanowania, tak podczas naszego ślubu (stresujące momenty), wesela (zabiegani, rozchwytywani nie pamiętaliśmy o zdjęciach grupowych), jak i w czasie sesji plenerowej (bardzo pozytywne odczucia, mile spędzony czas). Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Wami. W wielu momentach zapominało się właściwie o formalnej stronie tej współpracy – sprzedaży usług. Było zabawnie i tak wręcz po przyjacielsku :) – dziękujemy za nowe doświadczenie takiej współpracy. W końcu biznes nie musi być taki formalny. Dziękujemy również za to, że tak pięknie uwieczniłaś Martyno nasze pierwsze małżeńskie chwile. Na wielu zdjęciach wyszliśmy tak pięknie, że aż sam się człowiek dziwi ;). Będzie co wspominać dzięki takim ładnym zdjęciom :).

Lidia i Grzegorz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ewelina grzegorz Ewelina i Grzegorz

W drodze powrotnej z wesela do domu pomyśleliśmy sobie, że wszystko tak szybko minęło i jedyne co nam pozostało po tym Wyjątkowym Dniu to obrączka na palcu i zdjęcia...

Dzięki Martynie i Danielowi mamy ogromną ilość wspomnień pięknie utrwalonych. Profesjonalne podejście do pracy, przyjazne nastawienie, odporność na 20-to stopniowy mróz i widoczne na każdym kroku umiejętności pozwalają nam na stwierdzenie, że warto zatrudnić Naszych Fotografów do uwiecznienia Waszej uroczystości!

Ewelina i Grzegorz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ewelina pawel Ewelina i Pawel

"Fotografia jest nie tylko odbitką na papierze światłoczułym, jest także zwierciadłem świata, czasem krzywym, kiedy indziej wiernym, jest przedłużeniem w czasie ulotnego spojrzenia oka (...)" Martynko chcielibysmy Ci bardzo podziękować za profesjonalnie wykonaną pamiątkę i niesamowity efekt koncowy.

ZDJECIA SĄ DOKŁADNIE TAKIE, JAKIE CHCIELIŚMY. Są naszą historią do której możemy powracać w każdej chwili i kolejny raz przeżywać wszystko z równie wielkimi emocjamii! :) Polecamy gorąco wszystkim tym, dla których liczy się niebanalność i miła współpraca.

Pozdrawiamy
Ewelina i Paweł

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje asia robert Asia i Robert

Kochani, chcieliśmy bardzo podziękować za to, że nasz ślub i wesele zostały pięknie sfotografowane. Zdjęcia bardzo wyraźnie pokazują emocje jakie w tym dniu towarzyszą parze młodej, rodzicom jak i wszystkim gościom. Przy takim fotografie nie było mowy o stresie, ponieważ atmosfera była bardzo miła i przyjemna. Dzięki waszemu profesjonalizmowi możemy Was w 100% polecać wszystkim, którzy się wahają.

Pozdrawiamy gorąco,
Asia i Robert

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje dominika szymek Dominika i Szymek

Praca z Martyną i Danielem to sama przyjemność!!! Pełen profesjonalizm, który jest bardzo potrzebny Młodej Parze w ważnym dniu, sympatyczne podejście, sumienność, cierpliwość i życzliwość. To chyba najlepsza recenzja od klientów dla Naszych Fotografów :). Jak najbardziej polecamy współpracę z Martyną i Danielem. Spełnili wszystkie nasze oczekiwania związane z oprawą fotograficzną przygotowań, ślubu, wesela, a później pleneru.

BARDZO DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY
Dominika i Szymek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje monika michal Monika i Michal

Dziękujemy za piękną pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Wasza praca zasługuje na bardzo dobrą ocenę, bo widać w niej zaangażowanie.Dziękujemy za Wasz profesjonalizm. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i kreatywności mamy świetne zdjęcia w pięknym albumie, serdecznie polecamy.

Monika i Michał

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje monika bartek Monika i Bartek

Pragniemy bardzo podziękować Martynie za stworzenie dla nas pięknych i niezapomnianych zdjęć ślubnych. Stanowią one dla nas niezwykłą pamiątkę z tak doniosłej chwili. Sposób w jaki Martynka ujęła to wydarzenie pozwala nam z uśmiechem na twarzy przypominać sobie o tamtym dniu. Zdjęcia wykonywane w plenerze były naprawdę świetną zabawa - mogliśmy się wyszaleć, a Martyna wspaniale uchwyciła nasze emocje. Bardzo dobrze współpracowało się nam razem, czego efektem są niesamowite, profesjonalne fotografie, którymi zachwyca się cała nasza rodzina, znajomi i oczywiście my. Gorąco polecamy wszystkim, którzy pragnął czegoś więcej niż tylko dobrych zdjęć. Oglądając sesje ślubne u innych fotografów możemy powiedzieć tylko jedno…..prawie jak w Fotopromedii :)

Pozdrawiamy gorąco!
Monika i Bartek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje magda janusz Magda i Janusz

Pamiątka ze ślubu w postaci zdjęć była dla nas bardzo ważna. Jesteśmy zadowoleni z efektów pracy Martyny i nie żałujemy dokonanego wyboru. Otrzymaliśmy mnóstwo ciekawych zdjęć z całej imprezy. Martyna potrafiła uchwycić ciekawe ujęcia, nie tylko nasze, ale i wszystkich gości. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za cudowne zdjęcia z naszego ślubu. Dzięki nim możemy cofać się w czasie i na nowo przeżywać te wspaniałe chwile.
Magda i Janusz :)

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ewelina dawid Ewelina i Dawid

Jak stwierdził kiedyś fotograf Joe Buissink "Tort zjedzą goście, kwiaty zwiędną, suknia powędruje do kufra na strychu, zostaną tylko zdjęcia..." i to jakie zdjęcia!!! Niewątpliwy talent Martyny sprawił, że mamy pamiątkę dzięki której z przyjemnością będziemy wracać do tego jakże ważnego momentu naszego życia.

Martyna okazała się najlepszym wyborem dla uwiecznienia tego dnia – to wspaniała osoba, pasjonatka fotografii, a co za tym idzie genialny fotograf ślubny. Reportaż został wykonany tak jak tego oczekiwaliśmy: profesjonalna, dynamiczna fotografia oddająca każdą chwilę, od momentu przygotowania aż po zabawę weselną – ze wszelkimi detalami.

Bardzo Ci dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, każde jedno jest naprawdę piękne i rewelacyjnej jakości. Widać, że to, czym się zajmujesz robisz z pasją. Było nam bardzo miło, że wzięłaś udział w tak ważnym dla nas dniu i wspaniale go uwieczniłaś.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i gorąco polecamy :)
Ewelina i Dawid

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje justyna krzysiek Justyna i Krzysiek

Ślub to była wyjątkowa uroczystość i fantastyczne przeżycie. Chcieliśmy aby zdjęcia z naszego ślubu były równie wyjątkowe. I są fantastyczne! Zrealizowaliście nasze małe marzenie, by zatrzymać te chwile. Wasza pomysłowość przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i wzbudziła zachwyt najbliższych. Niesamowita wyobraźnia i indywidualizm pozwoliły stworzyć jedyny w swoim rodzaju album - to nie lada problem wybrać tylko 100 zdjęć ! Bardzo się cieszymy, że powierzyliśmy wam takie zadanie. Jesteśmy pewni, że nie raz w naszym życiu będziemy sięgać do albumu, by patrząc na zdjęcia powspominać ten ważny dla nas moment. Pozdrawiamy i gorąco polecamy
Justyna i Krzysiek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje kasia daniel Kasia i Daniel

Jeden dzień i kilka godzin, a jednak setka niezapomnianych chwil: wrażeń i wzruszeń, które na zawsze pozostaną w naszych sercach. Jest jedna osoba, która począwszy od przygotowań ślubu poprzez uroczystość zaślubin i wesele, a kończywszy na plenerze towarzyszyła nam nieustannie - Martyna Kubik. To właśnie Ona stworzyła dla Nas wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, upamiętniając wszystkie chwile w przepięknych zdjęciach, które stały się dla nas bezcenne. Od początku widzieliśmy zaangażowanie u Martyny, jej determinację, spontaniczność i pomysłowość - cechy, które towarzyszyły jej podczas całej współpracy. Jedna osoba, a potrafiła uchwycić wszystkich gości, stosunek: 1:140 - jesteśmy zszokowani efektem końcowym. Zawsze będziemy wspominać nasz plener (od razu pojawia się uśmiech na twarzy) – podczas, którego Martyna potrafiła uchwycić i utrwalić nasze szaleństwo i nasze uczucia, mając przy tym miliony pomysłów i wizji (objaw ADHD) :))
Cieszymy się, że zdecydowaliśmy się na współpracę z Martyną, bo dzięki niej mamy fantastyczne wspomnienia, zawarte w rewelacyjnie wykonanym albumie ze zdjęciami, którego otwarcie momentalnie wywołuje wzruszenie...:)
Dziękujemy Martyno za współpracę z Tobą, za twoje podejście do Nas i do fotografowania, które z całą pewnością jest Twoją pasją. My osobiście już Ci współczujemy, bo zapowiada się u Ciebie niebiańska kariera fotografa, nie mogącego zrealizować zamówień niekończącej się liczby przybywających klientów:)
UWAGA: Wszyscy, którzy poszukują fotografa z pasją - już chyba wiedzą do kogo należy się zwrócić :)
Daniel & Kasia

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje alicja marcin Alicja i Marcin

Dzięki Tobie Martyno nasze zdjęcia są historią, do której możemy powracać w każdym momencie i przeżywać wszystko na nowo z wielkimi emocjami. Są najwspanialszą pamiątką tego wyjątkowego dnia. Przez swoją niezwykłość dostarczają nam mnóstwo radości i wzruszeń.... Jednocześnie wraz z rodzicami pragniemy serdecznie podziękować za wspaniałe albumy ze zdjęciami, które otrzymaliśmy w tak krótkim czasie. Bardzo dobra współpraca, atmosfera a przede wszystkim efekt w postaci zdjęć, które są dla nas pamiątką i do których będziemy chętnie wracać pozwala nam polecić Martynę jako osobę, która sumiennie i profesjonalnie podchodzi do swojej pracy.
Pozdrawiamy Alicja i Marcin

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ania tomasz Ania i Tomasz

Każda osoba, która choć raz miała do czynienia z organizacją ślubu, własnego czy swojej pociechy ,wie ile nerwów i pracy to kosztuje. Jednak wśród natłoku spraw do załatwienia nie opuszcza każdego z Nas przekonanie, że wszystko będzie dobrze, a każdy z wyborów właściwy. Niewątpliwie możemy tak powiedzieć o naszym fotografie. To dusza nie człowiek. Wtopił się w grono gości jakby był jednym z nich, co pozwoliło mu na uchwycenie najważniejszych dla nas momentów. Jeśli chodzi o fotografie z pleneru to mogłabym je oglądać dzień i noc bez przerwy. Profesjonalna robota a przy tym moc zabawy. Nic dodać nic ująć. Dziękujemy z całego serca!
Ania i Tomek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje marzena mateusz Marzena i Mateusz

Przede wszystkim chcielibyśmy jeszcze raz podziękować za niesamowite zdjęcia,będące wspaniałą pamiątką Naszego ślubu. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszej pracy,potraficie uchwycić i utrwalić wyjątkowe chwile. Sesja w plenerze była dla Nas super przygodą,podczas której panowała luźna atmosfera,co pozwalało Nam się czuć swobodnie. Nasz album robi ogromne wrażenie,nie tylko na Nas samych,ale również na Naszych rodzinach i przyjaciołach.
Jeszcze raz Wam dziękujemy i wszystkim gorąco Was polecamy! :)
Marzena & Mateusz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje kasia slawek Kasia i Sławek

Pełen profesjonalizm oraz oddanie swojej pracy – to rzeczy, które rzucają się od razu w oczy widząc Martynkę oraz Daniela „w akcji”. Zdjęcia z przygotowań, ceremonii oraz zabawy weselnej to cudowny fotoreportaż z całej uroczystości, na którym uwieczniono najlepsze momenty oraz wszystkich uczestników zabawy. Jednak najlepszym elementem całej współpracy był plener, który przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Super sesja w ruinach zamku wyszła nadzwyczajnie!!...Nic dodać nic ująć, polecamy gorąco każdej parze zespół Fotopromedia! Satysfakcja gwarantowana!!
PS śpieszcie się… liczba miejsc ograniczona!
Kasia i Sławek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje karolina rafal Karolina i Rafał

Gorąco polecamy współpracę z Fotopromedią!
Martyna, dzięki swojemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, stworzyła zdjęcia, do których z przyjemnością będziemy wracać latami. Za sprawą jej cennych wskazówek i dzięki miłej atmosferze, jaka panowała podczas pleneru, mogliśmy poczuć się swobodnie i bez skrępowania pozować do zdjęć. Martyna niestrudzenie pracowała pomimo plagi komarów szalejącej w kolbuszowskim skansenie ;-)
Dziękujemy Ci Martynko i życzymy powodzenia w dalszej fotograficznej pracy!
Karolina i Rafał

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje kasia bogdan Kasia i Bogdan

Martyno, Danielu chcieliśmy Wam serdecznie podziekować za zdjęcia i pracę jaką w nie włożyliście. Wybraliśmy Was na podstawie załączonego na stronie portfolio i teraz wiemy, że była to słuszna decyzja. Współpraca była bezproblemowa i bezstresowa, czyli taka jakiej każdy by sobie życzył w natłoku spraw związanych z organizacją ślubu. Zdjęcia pełne uroku, światła, kolorów są owocem zaangażowania w pracę oraz profesjonalizmu.Zdecydowanie możemy polecic Agencję Fotograficzną Fotopromedia wszystkim parom, a szczególnie mieszkajacym za granicą. Dzielące nas kilometry nie stanowiły jakichkolwiek trudności. Wystarczyła odrobina zaufania.
Jeszcze raz dziękujemy.
Kasia i Bogdan

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje basia pawel Basia i Paweł

Jeśli chodzi o wybór fotografa to mieliśmy trochę uproszczoną sprawę, ponieważ Martyna i Daniel robili fotki na ślubie mojego brata. Troszeczkę pozazdrościliśmy im pięknych zdjęć i bez większego zastanowienia skontaktowaliśmy się z Martyną. Współpraca z Martyną i Danielem od samego początku była ogromną przyjemnością. Profesjonalni pod każdym względem i pełni ciekawych pomysłów. Podczas całego dnia dyskretnie dokumentowali każdy moment uchwycając wszystkie niezwykle momenty. Nasi znajomi zazdroszczą nam fantastycznych zdjęć i cudownej pamiątki ze ślubu i wesela. Dziękujemy z całego serca i gorąco polecamy.
Basia i Pawel

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje karolina mirek Mirek i Karolina

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Wami. Zdjęcia są ciekawe, oddają atmosferę tego dla Nas najważniejszego dnia w życiu. Podczas sesji była miła i sympatyczna atmosfera, dzięki czemu nie byliśmy spięci i chętnie pozowaliśmy do zdjęć. Po męczącym dniu, w Prządkach i Odrzykoniu, daliście się jeszcze namówić na zdjęcia przy fontannie w Rzeszowie za co jesteśmy ogromnie wdzięczni, ponieważ bardzo chcieliśmy tam mieć zdjęcia. Śmiało mogę polecić Martynę i Daniela wszystkim młodym parom, które szukają dobrych i profesjonalnych fotografów.

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje madzia tomek Madzia i Tomek

Martynko, chcielibyśmy Ci bardzo serdecznie podziękować za przeżycie razem z Nami Tego najważniejszego dla Nas dnia. Dzięki Tobie i wspaniałym zdjęciom, które wykonałaś możemy na nowo wsponinać chwile, które budziły w nas tak ogromne emocje. Największe wrażenie robią na nas zdjęcia z pleneru - są niesamowite!. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomysł z doborem odpowiedniej scenerii oraz wszelkich praktycznych wskazówek, aby zdjęcia wyszły ładne. Ta piękna, fotograficzna pamiątka będzie nas cieszyć przez lata. Nie mogliśmy trafić lepiej, ani też wymarzyć sobie piekniejszych fotografii. Wszyscy, którzy mieli okazję je oglądać są pod ogromnym wrażeniem.

Dziękujemy serdecznie za współpracę oraz gorąco polecamy wszystkim niezdecydowanym parom.

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje gosia tomek Gosia i Tomek

Zdjęcia bardzo nam się podobają :) Mają w sobie coś wyjątkowego. Plener, w dniu ślubu, udał się mimo niesprzyjającej pogody. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

POZDRAWIAMY I DZIĘKUJEMY :)

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje malgosia michal Małgosia i Michał

Martynko, Danielu nie jesteśmy w stanie wyrazić swojej wdzięczności za tak wyjątkowe i niepowtarzalne zatrzymanie w kadrze naszego magicznego dnia! Ciężko jest opisać tak kapitalną pracę w paru zdaniach, ale spróbujemy :)
Daliście nam możliwość pozowania w błysku fleszy, co szczególnie przy tak interesujących efektach i interpretacji miejsc, pozwoliło nam poczuć się niesamowicie i wyjątkowo. Praktyczne komentarze i rady pomogły wyzbyć się nieśmiałości, poczuć się swobodnie. Rozmowy i konsultacje dotyczące możliwych zdjęć, przyjmowanie nawet najbardziej zwariowanych pomysłów i ich realizacja, pozwoliły poczuć Wasze zaangażowanie i to iż jesteście Tutaj Dla Nas. Mamy poczucie, że nasz wkład w te zdjęcia był niezwykle potrzebny, że były one tworzone zarówno przez Was jak i przez nas.
Pełne profesjonalizmu podejście, wyrozumiałość i cierpliwość, życzliwa atmosfera pozwoliły przeżyć ten ważny dzień bez dodatkowych stresów (niejednokrotnie w Kościele, gdy spojrzeliśmy na Daniela jego spokój, opanowanie i uśmiech na twarzy pozwalał nam na wzięcie głębszego oddechu i opanowanie, gdy emocje tak bardzo chciały wyjść na zewnątrz). Miłość do wykonywanej pracy widoczna jest na każdym zdjęciu, pełne poświęcenie podczas ich robienia pomagało wspaniale wczuć się w atmosferę sesji. Niebywały talent ujmowania tego, co najpiękniejsze w chwili, przenoszenia tego na światłoczuły materiał, ukazując emocje .....przekonaliśmy się że jesteście w stanie zrobić wszystko i jeszcze więcej!
Dzień naszego Ślubu zostanie dla nas magiczny nawet po latach, gdy otworzymy album i przeniesiemy się w inny, niesamowity świat - Dzień Naszego Ślubu!

Ps. Drodzy niezdecydowani mam nadzieję , że jeśli dotarliście do końca naszej recenzji to właśnie sięgacie po telefon i rezerwujecie wolny termin!

Martynko i Danielu - album, który zdobi naszą półkę jest dowodem na to, że tych wolnych terminów będzie niewiele :)
Małgosia, Michał i Springer

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje paulina yilmaz Paulina i Yilmaz

Zdjęcia są fantastyczne, oryginalne. Szczególnie ciekawie wyszły zdjęcia z przyjęcia weselnego oraz tańca tureckiego - dużo się na nich dzieje ;). Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Dziękujemy za współpracę!

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ania mariusz Ania i Mariusz

Martyno, Danielu chcieliśmy Wam bardzo podziękować za uwiecznienie naszego najważniejszego dnia w życiu. Jesteście wspaniałymi fotografami i mało tego, jesteście niesamowitymi ludźmi. Atmosfera, którą stworzyliście podczas sesji zaowocowała wspaniałymi zdjęciami, potraficie uchwycić na zdjęciach ten krótki, bardzo ważny moment. Z wielkim przekonaniem i stanowczością możemy powiedzieć, że jesteście profesjonalistami w swoim fachu. Gdybyśmy mieli cofnąć czas i jeszcze raz stanąć przed wyborem fotografa na wesele to na pewno bylibyście to Wy. Zdjęcia są piękne, właśnie takie jakie sobie wymarzyliśmy. Dziękujemy jeszcze raz za zdjęcia i za to, że mieliśmy zaszczyt Was poznać.

Ps. Wszystkim naszym znajomym będziemy gorąco Was polecać.
Pozdrawiamy Ania i Mariusz

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje karina marcin Karina i Marcin

Martyno i Danielu serdecznie Wam dziękujemy za piękne zdjęcia z naszego ślubu i wesela. To dzięki Waszemu zaangażowaniu nasza sesja zdjęciowa nie była stresująca. A Wasze doświadczenie i profesjonalizm pomogło nam przeżyć ten wyjątkowy dla nas dzień tak, jak sobie wymarzyliśmy.

Jesteście wspaniali!!! Pozdrawiamy gorąco:-)
Karina i Marcin

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje kamila piotr Kamila i Piotr

Dziękujemy za piękną pamiątkę z naszego ślubu i wesela. Wasza praca zasługuje na bardzo dobrą ocenę, bo widać w niej profesjonalizm i zaangażowanie.

Polecamy wszystkim, którzy cenią sobie dobrą fotografię.
Kamila i Piotr

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje renata piotr Renata i Piotr

Chcieliśmy serdecznie podziękować Wam za wspaniałe uwiecznienie najważniejszego dnia w naszym życiu, za niesamowite zaangażowanie, otwartość i profesjonalizm, który sprawił, że zdjęcia wykonane przez Was są najpiękniejszą pamiątką naszego Ślubu oraz zabawy weselnej. Dzięki Waszej pomysłowości otrzymaliśmy również kapitalne zdjęcia z pleneru.
Jeszcze raz dziękujemy!!!

Polecamy wszystkim usługi Fotopromedia ;)
Renata i Piotr

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje sylwia adrian Sylwia i Adrian

Martyno i Danielu dziękujemy bardzo za piękne zdjęcia ślubne i emocje, które towarzyszą każdemu ich oglądaniu. Jesteście profesjonalistami w tym co robicie. Wasze poczucie humoru i pomysłowość gwarantują niezapomnianą sesję ślubną oraz "spontaniczne" zdjęcia ślubne. Jesteśmy zachwyceni i zachwyceni są wszyscy, którym je pokazujemy, a właściwie my ich nie pokazujemy tylko się nimi chwalimy. Nasza rodzina, znajomi są oczarowani i powtarzają, że to wielki talent, a „nasi" fotografowie mają niesamowity dar widzenia i zatrzymywania najpiękniejszych chwil.
Wszystkim niezdecydowanym gorąco polecamy współpracę z Wami.
Sylwia i Adrian

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje agnieszka marcin Agnieszka i Marcin

Chcielibyśmy Wam serdecznie podziękować za tak niesamowite zdjęcia z naszego ślubu. Trzeba zdecydowanie przyznać, że decyzja o wyborze akurat Was była "strzałem w 10" :). Wszystkim tym, którzy szukają fotografa, który upamiętni najważniejsze chwile i momenty z dnia ślubu z pełnym przekonaniem i odpowiedzialnością polecamy usługi Martyny i Daniela, którzy wykonali dla nas przepiękne zdjęcia oraz fantastyczny i oryginalny album ślubny. Nie potrzebują wiele... wystarczy prosta ścieżka, kawałek nieba, mały lasek a zdjęcia w sposób wyjątkowy oddają magię i urok tego dnia - jest w nich klimat, dusza, piękno. Nawet deszczowa pogoda i "mało efektowne dodatki”- np. fioletowy parasol :) nie potrafią zepsuć ich fotografii. Wykonują z sercem swoją pracę, a do tego jeszcze są profesjonalistami. Poza tym są wspaniałymi, otwartymi i przesympatycznymi ludźmi, z którymi współpraca to czysta przyjemność. Cieszymy się, że mieliśmy to szczęście i znaleźliśmy super fotografów oraz poznaliśmy właśnie Was.

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje ania pawel Ania i Paweł

Martyno i Danielu - bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia z Naszego ślubu!!! Efekt Waszej pracy spełnił nasze oczekiwania. Dzięki Wam mamy piękną pamiątkę na długie lata. Ponadto współpraca z Wami to sama przyjemność, wszystko odbyło się w miłej i ciepłej atmosferze. Gorąco polecamy Was wszystkim innym Młodym Parom. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy. Ania i Paweł

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje agnieszka piotr Marta i Krystian

Chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za miłą atmosferę podczas dnia ślubu i sesji plenerowej. Uśmiech i profesjonalne podejście do pracy dały niesamowity efekt. Zdjęcia są śliczne i bardzo nam się podobają !!!

Profesjonalny i sympatyczny duet Martyny i Daniela stworzył pełną magii i swoistego uroku foto historię dnia naszych zaślubin. Tym, którzy szukają czegoś niebanalnego serdecznie polecamy tą parę fotografów.

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje agnieszka piotr Agnieszka i Piotr

Oglądając nasze ślubne zdjęcia wiemy, że wracając do nich teraz czy za kilkanaście lat nigdy nam się nie znudzą. Są cudowne!!! Zdjęcia przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. To wszystko dzięki wspaniałym fotografom - Martynie i Danielowi. Potrafili wspaniale uwiecznić na zdjęciach ten najważniejszy dzień w naszym życiu. Zdjęcia wykonane bardzo profesjonalnie. Są przepiękne, ukazują naturalne, umiejętnie uchwycone emocje.

Dziękujemy Wam bardzo. Cieszymy się, że dokonaliśmy idealnego wyboru :)
Drodzy Narzeczeni, jeśli poszukujecie fotografa, od którego oczekujecie uchwycenia magii Waszego Wielkiego Dnia - dotarliście do celu!!!
Pozdrawiamy Aga i Piotrek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje paulina daniel Paulina i Daniel

Martyna i Daniel oczarowali zarówno nas, jak i naszych gości dzięki uśmiechowi, który nie opuszczał ich przez cały wieczór. Z czystym sumieniem możemy polecić ich wszystkim tym, którzy pragną mieć wyjątkowe zdjęcia z dnia ślubu. Są profesjonalistami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych ;) W naszym przypadku była to mokra kąpiel ;)))

Świetny kontakt i zaangażowanie w to co robią są na pewno ich największym atutem!!!

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje sylwia tomek Sylwia i Tomek

5 czerwca 2010 był dla nas najważniejszym oraz najpiękniejszym dniem w życiu. A dzięki Tobie Daniel możemy wracać do tych chwil jakby to było dziś. Wszystkim tym, którzy szukają fotografa, który upamiętni najważniejsze chwile i momenty z dnia ślubu, wesela , pleneru z pełną odpowiedzialnością POLECAMY FOTOPROMEDIA!!!! Zdjęcia, albumy są przepiękne, każdy się nimi zachwyca:-))) Jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszych usług pełen profesjonalizm, zaangażowanie, świetna komunikacja, cierpliwość to cechy idealnego fotografa!!!! 100 % satysfakcji!!!!

Pozdrawiamy Sylwia i Tomek

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Kasia Łukasz Kasia i Łukasz

Dzień naszych zaślubin był bardzo ważny zarówno dla nas, jaki i dla naszych bliskich. Dzięki Martynie i Danielowi wyjątkowe dla nas chwile zostały uwiecznione na pięknych fotografiach.
Dziękujemy za Wasz profesjonalizm.

Fotopromedia - fotografia ślubna rzeszów referencje Damiana i Andrzej

5 czerwca 2010 roku, po całym tygodniu ulew, nastał piękny, słoneczny dzień. Do szczęścia brakowało nam tylko fotografa, który uwieczniłby ten dzień na zdjęciach. A zdjęcia dla nas są bardzo ważne, dlatego nie mogliśmy trafić lepiej. Cudowne chwile uwiecznione na pięknych zdjęciach.
Dziękujemy za profesjonalne podejście do naszej sprawy i cierpliwość do nas i naszych gości. Pozdrawiamy serdecznie.

Fotopromeida - unikalna fotografia ślubna rzeszów referencje Dorota i Tomek

Mieliśmy przyjemność współpracować z wesołą ekipą Agencji Fotopromedia. Nie opuszczali nas nawet na krok. Ich natomiast nie opuszczała wena, dzięki której mamy całą kupę powodów by nie nudzić się w długie zimowe wieczory. Mamy kilkaset pięknych zdjęć.
Dziękujemy bardzo!

Fotopromeida - unikalna fotografia ślubna rzeszów referencje Iwona i Damian

Gorąco polecamy fotografię ślubną Martyny i Daniela. Ich obecność na naszym Ślubie oraz Przyjęciu Weselnym była odwzorowaniem pełnego profesjonalizmu jaki posiadają nieliczni z tej branży. Pomimo szalejącej tuż przed ślubem Panny Młodej..... Martyna panowała nad sytuacją i zdjęcia z przygotowań wyszły znakomite. Zaś fotografia z ceremonii ślubnej budzi zachwyt wszystkich naszych gości, a krótka chwila nakładania obrączek znakomicie uchwycona na zdjęciu jest dla nas niesamowitą pamiątką. Martyna i Daniel posiadają rewelacyjne poczucie stylu i świetny refleks do "pstryknięcia", o czym świadczą ułamki sekund uchwycone w naszej fotografii ślubnej. Elegancki album, z dużymi, profesjonalnie obrobionymi zdjęciami to także duży atut fotografii Martyny i Daniela. Jeszcze raz szczerze polecamy Wszystkim Narzeczonym zaprosić Martynę i Daniela do uwiecznienia tego wyjątkowego dnia....

Fotopromeida - frofesjonalna fotografia ślubna rzeszów referencje Ania i Maciej

Jesteśmy zadowoleni z Waszych usług, a biorąc pod uwagę konkurencyjną cenę, uważamy, że dokonaliśmy trafnego wyboru powierzając Wam obsługę foto naszego wesela. Szczególnie podobało nam się:

Łatwość komunikacji, nastawienie na nasze potrzeby, miła atmosfera
Szybkość załatwienia sprawy
Elastyczność (plener w poniedziałek)
Zaangażowanie i czas
Dobre zdjęcia na trudnym terenie (ciemne sale Grand Hotelu Rzeszów)

zdjecia ślubne rzeszów referencje Agata i Tomek

Dziękujemy Wam za profesjonalizm, indywidualne podejście oraz uchwycenie emocji tego szcególnego dnia...

Dzięki Waszemu zaangażowaniu i kreatywności mamy świetne zdjęcia w pięknym albumie, serdecznie polecamy.

fotografia ślubna kraków warszawa Natalia i Konrad

Jesteśmy bardzo zadowoleni z waszej pracy, pełen profesjonalizm, bardzo ładne zdjęcia oraz wykonanie albumu, krótki czas oczekiwania na albumy,  jeżeli mielibyśmy wybierać jeszcze raz to na pewno bylibyście to Wy :)   dla zastanawiających się - GORĄCO POLECAMY :) Fotopromedia = ładnie + sprawnie + profesjonalnie.

pozdrawiamy :)

Fotopromeida - fotografia ślubna podkarpacie Agnieszka i Mieszko

Cześć, Dostaliśmy zdjęcia i jesteśmy bardzo zadowoleni, wyszły super, albumy są śliczne, także BARDZO DZIĘKUJEMY :) i cieszymy się, że mogliśmy razem współpracować.

Życzymy powodzenia i pozdrawiamy

reportaż ślubny Rzeszów Karolina i Tadeusz

To był cudowny dzień między innymi dzięki Danielowi i Martynie:) Właściwie już przed ślubem rokowania były dobre: świetna współpraca, zrozumienie i czas poświęcony na ustalenie tego czego chcemy i jak zdjęcia mają wyglądać, zaowocowały tym, że dziś możemy powiedzieć: mamy zdjęcia o jakich marzyliśmy i pochwalić się albumami z klasą:)! Dziękujemy za pełen profesjonalizm, za wysłuchanie i cierpliwość, wsparcie i za poświęcenie w czasie pleneru...;) Poza tym Daniel i Martyna są parą miłych, kulturalnych, sympatycznych osób z którymi współpraca to czysta przyjemność, szczególnie w tak ważnym dniu, zresztą nawet goście docenili i zauważyli profesjonalizm i zaangażowanie naszych fotografów (wizytówki rozeszły się jak świeże bułeczki:)))
Wielkie dzięki za wszystko... Za piękne zdjęcia.....I polecamy wszystkim:)

zachwycajaca fotografia ślubna rzeszów Agnieszka i Tomek

Korzystaliśmy z usług ślubnych Agencji Fotopromedia.

Byliśmy zachwyceni ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością Martyny i Daniela zarówno w czasie ceremonii, przyjęcia weselnego jak i sesji w plenerze. Otrzymaliśmy kapitalne zdjęcia oraz świetnie przygotowany album.

zachwycajaca fotografia ślubna rzeszów i podkarpacie Madzia i Sławek

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, albumy, zdjęcia, atmosfera super, wszystko wypadło tak jak oczekiwaliśmy. Polecamy wszystkim parom planującym ślub.

Serdecznie pozdrawiamy :)

   
facebook